משלוח חינם ברכישה מעל 250 ש"ח

משלוח חינם ברכישה מעל 250 ש"ח

איך לנקות חלונות בצורה יעילה, נכונה ויסודית?

שתף מאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

חשיבות החלונות במרחב ברורה, ולמעשה גם לכל אחד מאתנו מבלי להיות אנשי המקצוע. החלון הוא האלמנט שפותח את הפנים לחוץ, מכניס אור טבעי ואוויר מבחוץ, והאסתטיקה שלו משפיעה באופן משמעותי על איכות השהייה במרחב הפנימי. יש לבצע ניקוי חלונות באופן קבוע בשביל לשמור על הסביבה. עם זאת, לא כל אחד יודע לנקות זכוכית של חלון בצורה יעילה וטובה.

בכדי לבצע ניקוי חלונות בצורה נכונה יש להשתמש בחומרים הנכונים למטרה זו. יש להשתמש אך ורק בחומרי ניקוי המתאימים באופן ספציפי לזכוכיות – בין אם מדובר בחלון ביתי קטן ובין אם בחלונות גדולים במיוחד.

חומרי הניקוי הם חלק אחד מתורת ניקוי החלון, אך בשביל להשתמש בהם יש צורך בכלי ניקוי יעילים שונים. ניקוי של זכוכית באופן כללי ושל חלונות בפרט צריך להתבצע כך שנסיר ונשטוף מהם אבק קיים ורק לאחר מכן נבריק אותם עם חומרי הניקוי,  שכן אחרת האבק יימרח ויישארו סימנים. בניקוי מקצועי חלונות יש בדרך כלל חומרים לשטיפה ולגריפה, אך גם כאשר אתם מנקים חלון ביתי כדאי ראשית לשטוף אותו באופן ספציפי, ולאחר מכן לעבור עליו עם חומר ניקוי ועם נייר עיתון או נייר סופג.

עם ניקוי ושימוש בחומרים של קלין סטוק –איכות, יעילות ותוצאות נראות לעין ! 

כמו כל סוג אחר של ניקיון, בין אם מדובר בסביבה משרדית בגורדי שחקים ובין אם בסביבה ביתית – כשאתם רוצים להגיע לרמה הגבוהה ביותר של ניקיון, עליכם לשכור שירות מקצועי בתחום. כשהדבר נוגע לחלונות וזכוכיות – הדבר נכון פי כמה, ובמקרים מסוימים הדרך הטובה ביותר היא לפנות לחברה עם ציוד מקצועי ובטיחותי לניקוי חלונות איכותי.

הרשם לסדרת הטיפים שלנו

מבחר טיפים לנקיון הבית